ХВАЛА ВЕЛИКОМ ЧОВЕКУ И ПРИЈАТЕЉУ СРПСКОГ НАРОДА: Селаковић о потресним речима председника Чешке Милоша Земана (ВИДЕО)
МИНИСТАР спољних послова Никола Селаковић се захвалио данас председнику Чешке Републике Милошу Земану на извињењу које је упутио Србији због НАТО агресије 1999. године.
Фото: AP Photo via CTK/Roman Vondrous
- Хвала великом човеку и великом пријатељу Србије и српског народа председнику Чешке Републике Милошу Земану! Хвала председнику Вучићу што Србији свугде враћа достојанство! Живело српско-чешко пријатељство - написао је Селаковић на свом инстаграм налогу.
- Српски народ нам је изразио своју подршку. И ми смо му се захвалили са бомбардовањем. Управо зато би у своје име хтео да се извиним за бомбардовање тадашње Југославије. Талеран би рекао било је то горе од злочина - била је то грешка. Ја бих хтео као човек да замолим српски народ да нам опрости - рекао је Земан након сусрета са председником Вучићем.
Препоручујемо
ИЗВИЊЕЊЕ ЗБОГ БОМБАРДОВАЊА - Земан: Као човек замолио бих српски народ да нам опрости!
18. 05. 2021. у 13:02
ИЗВИЊЕЊЕ ЗБОГ БОМБАРДОВАЊА - Земан: Као човек замолио бих српски народ да нам опрости!
18. 05. 2021. у 13:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)