ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састао се данас, у оквиру званичне Посете Чешкој, са премијером Андрејом Бабишем.
Treba razvijati privrednu saradnju između dve države.
Srbija ima dobru medjunarodnu saradnju
Poseta vredna paznje donosi konrektne rezultate koji mnogo znace nasoj zemlji.
Poseta je od velike vaznosti jer ce uroditi plodom i dovesti nadamo se jos ceskih privrednika u Srbiju gde ce zeleti da otvore fabrike.
Односи са Чешком никада нису били бољи.
Надамо се да ће ова посете донети добре вести за Србију
Potpredsednik Vlade? Pa to je kao u Americi ono s pomoćnikom zamenika ..
Veoma vazni razgovori predsednika i Ceskog premijera Babisa
Lepo od predsednika sto pored svih vaznih sastanaka ima vremena da obidje Prag
Nadamo se da ce posle niza ovih sastanaka vise Ceskih investitora doci u Srbiju
Imamo sposobnog predstavnika da se bori za nas i nasu zemlju Srbiju i zato su rezultati neizbezni.
Vucic gde god da ode primaju ga rasirenih ruku i sirokog osmeha, to mnogo znaci u danasnje vreme.
Повезане вести

У ЧАСТ ВУЧИЋА И СРБИЈЕ: Председник Сената Чешке организовао свечану вечеру за српског председника (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Сената Чешке Републике Милош Вистрчил огранизовао је свечану вечеру у част председника Александра Вучића.
18. 05. 2021. у 19:40

ОБРАЋАЊЕ ПРЕДСЕДНИКА: Вучић вечерас уживо из Прага за ТВ Пинк
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић вечерас ће говорити за ТВ Пинк из Прага.
18. 05. 2021. у 16:33

ВЕЛИЧАНСТВЕН ДОЧЕК У ВУЧИЋЕВУ ЧАСТ: Министар Мали објавио фотографије из Прага (ФОТО)
МИНИСТАР финансија Синиша Мали објавио је на свом инстаграм налогу фотографије величанственог дочека који је уприличен у част председника Александра Вучића данас у Чешкој.
18. 05. 2021. у 15:58

ИЗВИЊЕЊЕ ЗБОГ БОМБАРДОВАЊА - Земан: Као човек замолио бих српски народ да нам опрости!
ЧЕШКИ председник Милош Земан рекао је, након састанка са председником Александром Вучићем, да су разговарали о традиционалном српско-чешком пријатељству.
18. 05. 2021. у 13:02
Најновије из рубрике

ОПОЗИЦИОНИ МЕДИЈИ КАЖУ ДА ВУЧИЋ КОПИРА БЛОКАДЕРЕ: Заправо блокадери копирају присталице Вучића од пре 6 година (ВИДЕО)
ОТКАКО је објављено да група од око 200 Срба са КиМ пешице долази на скуп у Београду 12. априла у знак подршке председнику Вучићу, опозициони медији не престају да шире лажи како је то пешачење присталица Александра Вучића 'плагијат акција студената блокадера'.
08. 04. 2025. у 13:00

НАРОД ПОЗДРАВЉА ПЕШАКЕ СА КОСМЕТА: Узвици Србија, три прста и аплаузи - сцена која радује сваког Србина (ВИДЕО)
СРБИМА са Косова и Метохије који трећи дан пешаче ка Београду како би стигли на скуп и дали подршку држави и рпедседнику Србије Александру Вучићу народ поздравља на сваком кораку.
08. 04. 2025. у 12:45

НИКОЛА СА КОСМЕТА ПЕШАЧИ КА БЕОГРАДУ На скуп подршке Вучићу испратиле га две ћеркице и синчић: Сви уз нашег председника
МЕЂУ Србима са Косова и Метохије који су пешке кренули пут Београда, да подрже своју државу Србију и председника Александра Вучића многи су код кућа оставили супруге, децу која их све време бодре.
08. 04. 2025. у 12:36

ВЕЛИЧАНСТВЕНО! Овако су Новосађани који пешаче ка Београду дочекани у Сремским Карловцима (ВИДЕО)
ВИШЕ стотина младих Новосађана кренуло је јутрос пут Београда, како би пружили подршку председнику Србије Александру Вучићу на великом скупу заказаном за суботу. Они су величанствено дочекани у Сремским Карловцима.
08. 04. 2025. у 12:31

“ЖЕЛИМО ДА ПОДРЖИМО ВЕЛИКИ НАРОДНИ СКУП И НАШЕ КОЛЕГЕ КОЈИ ЖЕЛЕ ДА СЕ ВРАТЕ НА ФАКУЛТЕТЕ” Новосадски студенти кренули пешке за
ДАНАС, у преподневним часовима, студенти новосадског универзитета окупили су се у кампусу како би кренули пешке за Београд, првенствено да би присуствовали великом народном скупу који се одржава овог викенда у главном граду Србије, а потом и да пруже подршку својим колегама у Пионирском парку, у борби за наставак школовања.
08. 04. 2025. у 12:19
Коментари (14)