ЗАСИЈАЛО ДВОРИШТЕ ВРТИЋА "ЧАРОЛИЈА": Малишани из земунског обданишта добили нове справе за игру
ИГРАЛИШТЕ земунског вртића "Чаролија", после реконструкције, засијало је пуним сјајем, а малишани су се обрадовали новим справама за игру.
БЕОИНФО
На бетонској површини од око 200 квадрата, постављени су тартан подлога и нове справе за игру, међу којима су мостић са два тобогана, пењалица у облику багера са тобоганом, гумене фигуре и атрактивни интерактивни панели. Око игралишта су бехатон плоче, а ускоро ће бити уређен и терен за баскет и одбојку.
Препоручујемо
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)