САРАДНИК ЦРНОГОРСКИХ КЛАНОВА УБИЈЕН У САЧЕКУШИ: Салвађо изрешетан у Милану - изашао из кућног притвора па добио метак
У ИТАЛИЈИ је убијен Паоло Салвађо, посредник црногорских кланова за међународну трговину дрогом, објавио је портал „ilriformista.it”. Наводи се да је Салвађо већ био хапшен због трговине дрогом.
Фото: Luca Zennaro/ANSA via AP/Италијанска полиција
Ко су наручиоци и убице засада нема детаљнијих информација.
Салвађо је имао дозволу да изађе из кућног притвора. На улици га је сачекао нападач на скутеру и убио га, у близини Виа дела Коституционе у Бускинаску, граду удаљеном неколико километара од Милана - наводи се у извештају портала „ilriformista.it”
Наведено је да карабињери истражују злочин.
- Салвађо је био у кућном притвору због дроге. У прошлости је био укључен у неколико операција. Важио је за посредника у трговини дрогом у области Милана и стога близак црногорским клановима, а притом близак и колумбијским. Имао је контакте са шефовима мафијашких организација Ндрангета и Сакра Корона Унита - пише портал, додајући да се тај део миланске провинције историјски сматра територијом калабријских кланова организације Ндрангета.
БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА "ПЛАНТАЖА 2012": Ухапшена двојица Бањалучана, осумњичена да су узгајала марихуану
Препоручујемо
КО МОЖЕ ДА КУПИ ПАСОШ? Апел МУП-у да објави критеријуме за економско држављанство
13. 10. 2021. у 07:39
ДАО ДРОГУ ЛЕЧЕНОМ НАРКОМАНУ: Пљевљаку одређено задржавање од 72 часа
11. 10. 2021. у 16:49
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)