ФЕЉТОН - ГЛОБАЛНИ ФИНАНСИЈСКИ ЗОО-ВРТ: Европски новац се улива у амерички финансијски систем
14. 07. 2021. у 18:00
ЕВРОПСКА унија дави се у мору невоља. Ниједна није наивна, али неке су под већом пажњом јавности.
Повезане вести

ФЕЉТОН - ЗАПАМТИТИ НАТО АГРЕСИЈУ: Бомбардовање је требало да буде 1998. године, што је привремено спречено споразумом Милошевића и Холбрука
KAKO су пролазиле године од НАТО агресије на СР Југославију, склапала се нова слика.
09. 07. 2021. у 18:00

ФЕЉТОН - НИПОДАШТАВАЊЕ ВОЉЕ НАРОДА: Брисел је наметнуо одрицање од сваке традиције
БЕЗЛИЧНА и од европске јавности никад искрено прихваћена бриселска бирократија, своју је стварну моћ показивала на два основна колосијека.
08. 07. 2021. у 18:00

ФЕЉТОН - ЕВРОПА, РЕАЛНОСТ ИЛИ ИЛУЗИЈА: Колико је данас Европска унија амерички "носач авиона"
СРБИЈА има паметну и уравнотежену политику, "и ЕУ и Русија", и не постоји ниједан ваљан, ни видљив разлог да је напусти у корист избора "или - или".
07. 07. 2021. у 18:00

ФЕЉТОН- ОЗВАНИЧЕЊЕ ДУЖНИЧКОГ РОПСТВА: Од триста милијарди евра датих Грчкој, 77 одсто је отишло европском финансијском сектору
ГРЧКА финансијска криза је напокон савладана. Тако су барем побједоносно изјавили министри финансија држава еврозоне, након састанка одржаног у Луксембургу који је 20. августа 2018. трајао све до вечерњих часова.
06. 07. 2021. у 18:00

ФЕЉТОН - ЕКОНОМСКО ЧУДО ДЕДА АВРАМА: Због санкција имовина земље у иностранству је била блокирана
ТАЛАСИ избјеглица које су стизале са ратом захваћених подручја вршили су додатни притисак на владине социјалне фондове, а кад некоме треба храна и основни смјештај, то је питање које не трпи одлагање.
05. 07. 2021. у 18:00
Најновије из рубрике

ВЕЛИКА ТУГА: Умро бивши народни посланик
ФАКУЛТЕТ инжењерских наука у Крагујевцу саопштио је да је преминуо мр Драган Јевтовић (1960 – 2025).
01. 07. 2025. у 19:36

АМЕРИЧКИ АНТИКОМУНИЗАМ ИЗЛЕЋЕ ИЗ ФЛАШЕ КОКА КОЛЕ: Партизана одавно нема, сви су постали четници и националисти, либерали или шта већ не
КAД су деведесетих масе осетиле свој тренутак, гледао сам: људи које сам до јуче знао, променили су се у трену.
01. 07. 2025. у 18:00

ТЕРЕТНА ВОЗИЛА НА ИЗЛАЗУ ИЗ ЗЕМЉЕ ЧЕКАЈУ ДО ШЕСТ САТИ: Пресек стања на путевима и границама
НА наплатним станицама нема задржавања према последњим информацијама добијеним од ЈП "Путеви Србије".
01. 07. 2025. у 16:47

ЕВО КАДА СТИЖУ ПЉУСКОВИ И ОСВЕЖЕЊЕ: Температура ће пасти за чак 10 степени, али ћемо до тог датума горети
СВЕ до средине следеће седимице у Србији ће бити ведро и врело.
01. 07. 2025. у 15:56

КОЛИКО ПАРА ЈЕ ПОТРЕБНО ЗА ТРОШАК НА ЛЕТОВАЊУ У ГРЧКОЈ: Овде је детаљни ценовник хране, лежаљки и пића
ЗА потпуни ужитак на плажи неретко се купују палачинке, које ове године коштају од 2,5 до пет евра, крофне су од два евра, а кугла сладоледа од евра па навише.
01. 07. 2025. у 15:48
Коментари (0)