ШЕШЕЉ ОГОЛИО ПИЦУЛИЋЕ: Кандидати блокадерског покрета су из антисрпског миљеа
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 22:47
22. 06. 2026. у 17:08
22. 06. 2026. у 13:01
22. 06. 2026. у 23:00
22. 06. 2026. у 21:23
Juca
17.09.2022. 01:46
NHR je izgubila rat prema tome nije dobila Srem , takođe Slavonija je trebalo pripasti Srbiji nazalos Tito nas je opljačkao !
Nenad
18.09.2022. 10:56
Vece je pitanje zašto Baranja i Istočna Slavonija nisu u sastavu Vojbodine odnosno Srbije. Kada je uopšte postojala Hrvatska država to mi nije jasno
Potomak
18.09.2022. 11:41
Najzaslužniji što je istočni Srem ostao u Vojvodini a ne u Hrvatskoj je Stevan Doronjski. Sva komunistička bagra Vojvodine i Tito su ćutali o razmišljanju Đilasove komisije da istočni Srem pripadne Hrvatskoj. Osim Doronjskog.