ДА ЛИ ЈЕ "МАНЧМЕЛОУ" БЕЗБЕДАН ЗА ЈЕЛО? Након повлачења са полица у Хрватској, огласила се компанија
НАКОН вести да хрватски Конзум повлачи наш манчмелоу из продавница, огласила се и компанија. Према првим информацијама, компанија која производи овај слаткиш донела је одлуку да замени Munchmallow 105г и 210г са роком трајања до 15. 2. 2024. свежим производима, због измењеног укуса на појединим производима, а сви производи су потпуно здравствено безбедни за употребу.

И.Д.С.
- Замена производа је скоро у потпуности завршена - наведено је из компаније.
Подсетимо, Конзум је обавестио како с полица својих трговина повлачи производе манчмелоу фемили 210г и манчмелоу 105г. Обавештење се односи на све производе чији су рокови трајања закључно с 15. фебруаром следеће године.
Објаснили су како су разлог повлачења промењена својства производа. Из Конзума су замолили купце да провере јесу ли купили наведени производ, односно да га донесу у најближу Конзумову продаваницу, где ће им бити враћен новац.
"Извињавамо се купцима на непријатности, али у интересу нам је да сви производи које стављамо на тржиште буду усклађени с највишим критеријумима квалитета и здравствене исправности", закључили су.

ВИШЕ ОД 200 ДЕЦЕ ОТРОВАНО У ШКОЛИ, А ОНДА СЕ ПОЈАВИО СНИМАК ИЗ КУХИЊЕ: Камера открила све, ухапшено осам особа (ВИДЕО)
ВИШЕ од 200 деце у једној школи у Кини има повишен ниво олова у крви након што је у њихову храну додаван отровни пигмент – наводно како би изгледала примамљивије.
12. 07. 2025. у 21:32

ОТКРИВЕН УЗРОК ПАДА БОИНГА СА 260 ПУТНИКА: Аудио снимак пилота из кокпита само продубљује мистерију
ИСТРАЖИТЕЉИ су открили узнемирујуће детаље у оквиру прелиминарне истраге пада авиона компаније Air India, на лету 171, у којем је у јуну страдало 260 особа.
12. 07. 2025. у 15:36

СЛАВИМО ПЕТРОВДАН: Шта се данас не ради и шта треба умесити
СРПСКА православна црква и њени верници данас прослављају Петровдан, празник који је посвећен светим апостолима Петру и Павлу.
12. 07. 2025. у 07:34
Коментари (0)