РХМЗ ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: Стижу нам паклена два дана, ови делови Србије ће бити као у рерни (ФОТО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим саопштњем.
Фото: Shutterstock
УПОЗОРЕЊЕ НА ВИСОКЕ ТЕМПЕРАТУРЕ ЗА ПОДРУЧЈЕ СРБИЈЕ (за 25. и 26.08.)
Сутра и прекосутра (25. - 26.08.) веома топло, па се у већини места највиша дневна температура очекује у интервалу од 33 до 37 °С.
УПОЗОРЕЊЕ НА ВИСОКЕ ТЕМПЕРАТУРЕ ЗА ПОДРУЧЈЕ БЕОГРАДА (за 25. и 26.08.)
Сутра и прекосутра (25. - 26.08.) веома топло са највишом дневном температуром око 36 °С.
и минималним средње месечним вредностима 95%-не обезбеђености (биолошком минимуму). - стоји на сајту РХМЗ.
Фото: РХМЗ/Принтскрин
Препоручујемо
СУНЧАНО И ВЕОМА ТОПЛО, ДО 37 СТЕПЕНИ: Временска прогноза за суботу, 24. август
24. 08. 2024. у 01:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
У ХИТНОЈ ПОМОЋИ СЕ ЈАВИЛИ НА ПОЗИВ СА АНИНОГ ТЕЛЕФОНА: "Новости" откривају шта се дешавало након страшне несреће код Чачка
АНА Радовић (20) из Чајетине и њен пријатељ Александар Масалушић (37) погинули су у тешкој саобраћајној несрећи у Овчарско-кабларској клисури, када су се сурвали са пута Чачак-Пожега, а након несреће са Аниног телефона "ајфон" упућен је позив хитној помоћи, сазнају "Новости".
27. 11. 2025. у 14:19
ОЛИВЕРА СМЕЊЕНА: Нови уредник на РТС - муж познате певачице, дуго је на јавном сервису
НА ТОЈ позицији у РТС-у је годинама уназад била Оливера Ковачевић.
26. 11. 2025. у 12:55
Коментари (0)