ТОКОМ НОЋИ НАГЛИ ПАД ТЕМПЕРАТУРЕ: Хитна најава РХМЗ - ево где киша прво стиже
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) најавио је промену времена која почиње у Србији од вечерас.
FOTO: AP/Tanjug
Невреме и значајан пад температуре почињу у току ноћи четвртка на петак.
- Током ноћи наоблачење са кишом и локалним пљусковима са грмљавином у Срему, Бачкој, западној и југозападној Србији уз постепен пад температуре и скретање ветра на северозападни и западни правац - стоји у најави РХМЗ-а од 18:15 часова.
Од петка осетан пад температуре
Сутра, у петак 13. септембра, очекује се осетно захлађење са кишом, пљусковима и грмљавином у свим крајевима Србије. У Војводини и на истоку Србије почеће да дува умерен и јак западни и северозападни ветар. Хладно време са кишом задржаће се за викенд и у понедељак, а максималне температуре у већини места биће од 13 до 17 степени.
Препоручујемо
ТОКОМ ДАНА ТОПЛО, ВЕЧЕ ДОНОСИ СНАЖНУ ПРОМЕНУ: Ево какво нас време очекује овог четвртка
12. 09. 2024. у 07:07
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)