ВУЧЕВИЋ ПОРУЧИО НАЈБОЉИМ СТУДЕНТИМА НИША: Ви сте снага коју Србија чека, будућност земље је на вама

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

22. 11. 2024. у 12:51

ПРЕМИЈЕР Милош Вучевић поручио је данас најбољим студентима Универзитета у Нишу који су добили стипендију Доситеја, да је будућност Србије на њима и да су они снага коју наша држава чека.

ВУЧЕВИЋ ПОРУЧИО НАЈБОЉИМ СТУДЕНТИМА НИША: Ви сте снага коју Србија чека, будућност земље је на вама

Фото Танјуг

Вучевић се обратио видео-поруком на церемонији доделе плакета добитницима стипендије Доситеја у Научно-технолошком парку Ниш и том приликом честитао студентима што их је Фонд за младе таленте препознао као најбоље и као праву будућност Србије.

“Верујем да је овај знак пажње наше државе један подстицај за вас и период који је пред вама да наставите успешно студирање, учење, упознавање са новим људима”, навео је Вучевић у видео-поруци.

Премијер је нагласио да верује да ако постоји јединство, политичка одговорност и зрелост, и поред свих изазова са којима се држава суочава, народ може да изађе из свега јачи него што многи могу да претпоставе.

- Будућност Србије је управо на вама. Ви сте снага коју Србија чека, ви сте оно што је Србији неопходно да би могла даље да буде сигурна кућа за живот - навео је Вучевић.

Вучевић је позвао студенте да када заврше студије остану у Србији, јер је то најпотребније држави.

“Верујем да ће већина вас донети управо такву одлуку. Честитам вам на чињеници да сте најбољи међу најбољима и да сте ви права и сигурна будућност Србије. Радујем се нашим заједничким победама”, рекао је Вучевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕЋУ МОЋИ ДА ПРИСУСТВУЈЕМ ДОГАЂАЈИМА Држава ЕУ забранила Фицу прелет до Москве, траже се алтернативне руте

"НЕЋУ МОЋИ ДА ПРИСУСТВУЈЕМ ДОГАЂАЈИМА" Држава ЕУ забранила Фицу прелет до Москве, траже се алтернативне руте

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо је известио да Естонија није дозволила словачком авиону за Русију да прелети преко њене територије и да се тражи алтернативни пут.

07. 05. 2025. у 21:01

ТО ЈЕ СКАНДАЛ! Орбан жестоко ударио на Урсулу фон дер Лајен због Украјине

"ТО ЈЕ СКАНДАЛ!" Орбан жестоко ударио на Урсулу фон дер Лајен због Украјине

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан оштро је критиковао председницу Европске комисије Урсулу фон дер Лајен на друштвеним мрежама због позива Украјини да убрза приступање Европској унији.

07. 05. 2025. у 15:26

Коментари (20)

ОД ВОЂЕ УЛТРАСА ДО ПРЕДСЕДНИКА: Бивши навијач и велики љубитељ Србије постаје председник Румуније?