ВОЗАЧИ, НАОРУЖАЈТЕ СЕ СТРПЉЕЊЕМ: Очекују се гужве овог викенда
НА путевима Србије се током предстојећег, последњег, викенда у августу очекује појачан интензитет саобраћаја због почетка нове школске године и повратка туриста са одмора, упозорили су данас Путеви Србије.
Фото: Новости
У циљу несметаног проласка возила српским аутопутевима интензивиран је рад на наплатним станицама, повећан број инкасаната и сви канали за наплату путарине и дистрибуцију картица су у функцији 24 часа дневно без паузе, саопштили су Путеви Србије.
Најбржи пролазак кроз наплатне станице омогућава електронска наплата путарине (ЕНП).
Путеви Србије поручују возачима да се региструју на интегрисани систем наплате путарине Толл4Алл чиме могу да путују уз помоћ једног ТАГ уређаја без задржавања на наплатним станицама кроз Србију, Црну Гору, Северну Македонију и Хрватску.
Путеви Србије истичу да возачи треба на време да испланирају пут и унапред се информишу путем интернет презентације и апликације за мобилне телефоне ЈП „Путеви Србије“ у реалном времену о планираним радовима на државним путевима, изменама режима саобраћаја, ценама путарине, евентуалним задржавањима као и свим другим неопходним информацијама.
Путеви Србије апелују на све учеснике у саобраћају да прилагоде брзину условима на путу, држе безбедно одстојање и поштују саобраћајну сигнализацију.
(Танјуг)
Препоручујемо
БРНАБИЋ РАЗОТКРИЛА БЛОКАДЕРЕ: Ово су три кључна разлога због којих избегавају дијалог
29. 08. 2025. у 11:56
"ПРВО НАС ГОДИНАМА УБЕЂУЈЕТЕ ДА СТЕ НЕЗАВИСНИ, А САДА ДА НИСТЕ": Брнабић раскринкала преваранте са Н1
28. 08. 2025. у 20:17 >> 20:19
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)