РАДИША БАКИЋ ОСТАО ЗАВЕЈАН КОД БОРА: Спасилачки тим се успешно пробио кроз сметове и допремио помоћ (ФОТО)

У РЕОНУ Дубашнице код Бора, у својој испосници остао је завејан Радиша Бакић, који живи испосничким животом.

РАДИША БАКИЋ ОСТАО ЗАВЕЈАН КОД БОРА: Спасилачки тим се успешно пробио кроз сметове и допремио помоћ (ФОТО)

Фото: МУП

Због тешких временских услова, без могућности снабдевања храном и лековима, за себе и животиње о којима брине, јутрос је организована хитна достава помоћи.

Припадници Ватрогасно-спасилачке јединице Бор, са два теренска возила и специјалним возилом са гусеницама (КВАД), уз иницијативу и асистенцију града Бора, помоћ ЈКП „3. октобар“ које је радном машином прокрчило део пута, као и подршку припадника ПУ Бор и Горске службе спасавања станица Бор, успешно су допремили неопходну помоћ.

Испосница је удаљена око 10 км од асфалтног пута и око 30 км од главне магистрале.

- У данима Божића, када се подсећамо солидарности, бриге и заједништва, ова акција показује оно најважније, да су ватрогасци-спасиоци и службе безбедности ту у свакој прилици, спремни да се нађу и помогну, без обзира на услове и удаљеност. Мир, топлина и сигурност - то је дух који нас повезује - саопштио је МУП.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП! Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: Неће доћи у Јелисејску палату!

"ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП!" Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: "Неће доћи у Јелисејску палату!"

УТИЦАЈНИ француски новинар Флоријан Тардиф у својој новој књизи тврди да је Брижит Макрон уверена да су све жене потенцијалне претње њеном браку, те да желе да заведу њеног супруга Емануела Макрона.

25. 05. 2026. у 11:20

Коментари (0)

ЖИВЕТИ ДУЖЕ ЗНАЧИ ПЛАНИРАТИ ДРУГАЧИЈЕ: Нова правила модерног живота и финансијске сигурности