МИНИСТАРКА заштите животне средине Сара Павков обишла је данас у Палати Албанија беле чиопе које су тамо настањене и уверила се да су, након прстеновања, у добром стању. Павков је обишла и Ботаничку башту "Јевремовац" где је постављена ЛЕД расвета.

Коментари (0)