ВУЧИЋ НАЈАВИО: Замолићу Владу да изградимо још једну ковид болницу код Новог Сада

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић рекао је данас у Сарајеву да ће замолити Владу Србије да изградимо још једну ковид болницу у околини Новог Сада како бисмо располагали већим капацитетима.

ВУЧИЋ НАЈАВИО: Замолићу Владу да изградимо још једну ковид болницу код Новог Сада

Фото: Танјуг

Вучић је, на конференцији за медије, рекао да не сматра да је Србија близу ванредног стања.

-Влада ће да одлучује, разговараћмо и са члановима владе, нико више није одговоран, људи су сити, траже решење, хоће да раде, економија мора да ради - каже председник.

Рекао је да ће замолити Владу, Ану Брнабић и министра финансија да изградимо још једну ковид болницу у околини Новог Сада да бисмо располагали још већим капацитетима.

Додао је да Србија много тестира и зато сматра да имамо мању стопу смртности.

-Број заражених спорије расте захваљујући вакцинацији, 530.000 је ревакцинисано, ускоро готово милион оних који су укупно вакцинисани - напомиње Вучић.

Додаје да у петак стиже још 500.000 доза кинеских вакцина.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (23)

НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!