ПО налогу Вишег јавног тужилаштва у Смедереву, а у заједничкој акцији са Полицијском управом у Смедереву и Безбедносно информативном агенцијом, лишено је слободе 11 лица са подручја Велике Плане и Београда и то Ф.П., Н.Ћ., А.С., А.Б., Ђ.П.,С.П., Н.Ж., Н.Д., А.М., Н.С. и Д.М., због постојања основа сумње да су извршили кривична дела Удруживање ради вршења кривичних дела из чл. 346 ст. 1 и 3 Кривичног законика, Расна и друга дискриминација из чл. 387 ст. 1 и 4 Кривичног законика и Шпијунажа из чл. 315 ст. 3 Кривичног законика.
Malena
31.05.2022. 22:44
LUDILO tek počinje... I ko ispašta? Mali radni čovek, koji je nahranio i obogatio bahatog pojedinca radeći za male pare da preživi... I to preživljavanje je sad dovedeno u pitanje.
Mama
31.05.2022. 23:33
Sada se koristi vise se era da se skuva malo slatka , dzema i domacih sokova.Ali nije lose smisliti neku kontrolu sta je za domacinstvo a sta za neku malu privredu.