НАЈНОВИЈЕ ЦЕНЕ ГОРИВА: Евродизел данас по цени од 216 динара

Новости Онлајн

16. 09. 2022. у 12:32

МИНИСТАРСТВО трговине је објавило нове цене горива, евродизел ће се од данас од 15 часова продавати по цени од највише 216 динара за један литар, а моторни бензин европремијум БМБ 95 за највише 174 динара за литар.

НАЈНОВИЈЕ ЦЕНЕ ГОРИВА: Евродизел данас по цени од 216 динара

Фото З. Јовановић

Цена нафте је на светском тржишту од свог максимума средином јуна, када је износила 120 долара за барел, пала на данашњих око 91 долар, колико се у току дана котирао брент према подацима портала oilprice.

У међувремену су и цене нафтних деривата у нашој земљи кренуле силазном путањом, барем када се ради о безоловном бензину БМБ95 који је са 205 динара по литру, што је био највиши износ почетком јула, појефтинио за скоро 14 одсто.

БОНУС ВИДЕО: Рамзан Кадиров пред новим јединицама руске војске

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

ШЕШЕЉ ОТКРИО КАКО ЈЕ УХАПШЕН: Полиција ме претресла и нашла моје рукописе