ВУЧИЋ ОЧИТАО БУКВИЦУ ОПОЗИЦИЈИ: У тренуцима када нам је земља угрожена, за дан су се поделили

Novosti online

10. 05. 2024. у 19:02

ИЗБОРНА листа „Александар Вучић - Београд сутра“ држи митинг у Лазаревцу, а грађанима се обратио и председник Србије Александар Вучић и најавио да предстоје нови радови и улагања у путеве, те да 15. новембра крећу радови на ауто-путу Вожд Карађорђе, и да ће тиме да се промени комплетна слика Лазаревца али и Србије

ВУЧИЋ ОЧИТАО БУКВИЦУ ОПОЗИЦИЈИ: У тренуцима када нам је земља угрожена, за дан су се поделили

Фото: Принтскрин

- Је ли увек све било добро, наравно да није... Није случајно да смо се за дан сви ујединили. Ми смо рекли:,,Дођите сви!" Само сви заједно можемо да урадимо нешто за Србију. А, они, у тренуцима када нам је земља угрожена, за дан су се поделили... Безвезе ми је да говорим о политичким противницима, нема ту ни Бог зна шта да се каже. Али требао им је само дан да се поделе и покажу своју некомпетентност. Избори нису играчка, на изборима одлучујете о будућности севе ис вог детета. Размислите, не заборавите да су нам једном већ све уништили - рекао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.

16. 07. 2025. у 14:33

Коментари (9)

ЛЕТО У СРБИЈИ: Упознајте Стару планину и освежавајућу лепоту водопада