ВУЈАДИН ДОБИО СТАН У БЕОГРАДУ ЗА РАЧУН ОД САМО 40 ДИНАРА: Извучени добитници у наградној игри "Узми рачун и победи"
ПРВО извлачење у оквиру новог круга награде игре „Узми рачун и победи“ одржано је данас, а том приликом додељена су два стана у насељу Земунске капије у Београду.
Фото: Инстаграм принтскрин/ministarstvo_finansija's profile picture ministarstvo_finansija
Аутомобилски шампион Душан Борковић донео је срећу добитницима.
Први добитник стана је Вујадин Максимовић из Београда који је за износ од 40 РСД добио стан у Београду.
Други добитник стана је Слободан Новаковић из Ваљева, који је за износ од 483,30 РСД такође добио стањ у Београду.
Важна новина у овој наградној игри била је да грађани који плаћају картицом или инстант могу да удвоструче своје шансе за добитак, с обзиром на то да се за свако безготовинско плаћање које је забележено на рачуну добија додатни код који равноправно учествује у извлачењима.
БОНУС ВИДЕО: АНКЕТА КОЈА ТЕРА НА РАЗМИШЉАЊЕ - Шта би Београђани урадили да добију 2,5 милиона у играма на срећу?
Препоручујемо
"УЗМИ РАЧУН И ПОБЕДИ": Стигло више од 32 милиона рачуна - прво извлачење 11. маја
03. 05. 2024. у 14:49
"УЗМИ РАЧУН И ПОБЕДИ": Послато више од 10 милиона рачуна - прво извлачење 11. маја
17. 04. 2024. у 14:21
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Колику пензију има Ангела Меркел? Бројка ће вас изненадити! А то није крај - једна ствар донела јој богатство
АНГЕЛА Меркел у пензији живи боље него икад!
20. 04. 2026. у 12:46
Коментари (0)