"СРБИЈА РАДИ, СРБИЈА СЕ ГРАДИ": Нова деоница ауто-пута Милош Велики од Паковраће до Пожеге најзахтевнија инфраструктурна траса (ВИДЕО)
НОВА деоница ауто-пута Милош Велики од Паковраће до Пожеге дугачка је 19,56 километара, а реч је о најзахтевнијој инфраструктурној траси.
Фото: Новости
Она укључује два најдужа друмска тунела у Србији, Лаз и Муњино Брдо, дугачка више од 2,5 километара.
- Ово је најзахтевнија инфраструктурна траса, која осликава визију повезане Србије. Србија ради и Србија се гради - наводи се на Инстаграм страници председника Александра Вучића и СНС-а.
ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: "То је скандалозно"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп убацио је „клин у точак“ једних од најосетљивијих преговора који се тренутно воде у Европи, потенцијално угрожавајући напоре да се Украјини обезбеди финансирање за наставак одбране од Русије, пише Политико.
22. 11. 2025. у 07:54
НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"
НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.
21. 11. 2025. у 12:37
СЛОБОДА И ВОЈИН СЕ СЕЛЕ: Купили стан, а ево и где! Донели битну одлуку
СЛОБОДА и Војин су овај стан купили пре више од годину дана...
25. 11. 2025. у 08:41
Коментари (0)