ДИРЕКТОР "Коридора Србије" Александар Антић најавио је данас да ће за десетак дана бити пуштена у саобраћај нова деоница Моравског коридора, дуга око 29 километара, која повезује петље Прељина-Чачак и Адрани-Краљево. Такође је истакао да се завршетак комплетног Моравског коридора очекује до краја ове године.

Коментари (0)