"АГРОЖИВ" ТРАЖИ КУПЦА: Агенција за лиценцирање стечајних управника објавила почетну цену за жигове фирме из Житишта

Ј. Су. - С. Б.

19. 09. 2020. у 15:00

ПОТРОШАЧИМА некада позната глава петла, која је красила пилеће производе из Панчева и Житишта је - на продају.

АГРОЖИВ ТРАЖИ КУПЦА: Агенција за лиценцирање стечајних управника објавила почетну цену за жигове фирме из Житишта

Фото: Принтсцреен

Трећи пут Агенција за лиценцирање стечајних управника нуди тај и још четири жига регистрована до 2025. и 2029. године. Уз око 1.300 квадрата пословног простора, то је једина имовина компаније "Агрожив" Житиште, која је од 2016. у стечају.

Почетна цена за пет понуђених жигова је 21,2 милиона динара. Пословни простор се нуди по почетној цени од 8,5 милиона динара. Пре око годину, приликом прве продаје, жигови су били процењени на око 106 милиона динара, а пословни простор на 46,2 милиона динара. Заинтересованих није било ни први ни други пут.

Хоће ли ико ући у трку за ову имовину у трећем покушају, знаће се већ до 14. октобра. Тада истиче рок за уплату депозита. Јавно надметање је заказано за 21. октобар.

Наш, некада највећи прерађивач живинског меса гашен је више пута. Први пут је завршио у стечају 2008. године, када је отворен процес против власника Мирослава Живанова и његових 18 сарадника. Као једини заинтересовани купац "Србијагас" је за ову компанију, почетком 2011. године, дао 11,3 милиона евра и обећао боље дане. Овај пословни подухват завршен је тако што је "Србијагас" компанију уступио држави - без надокнаде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)