БИЗНИСУ ЈЕ СРБИЈА ПРЕЧИЦА ДО ЕВРОПЕ: Ево када можемо да очекујемо повратак директних страних инвестиција на ниво пре короне
26. 04. 2021. у 10:30
ПАНДЕМИЈА је многе пословне пројекте одложила за неке боље дане. Стране инвестиције у свету су лане пале и до 40 одсто.
Повезане вести

СРБИЈА ЈЕ ДОБРА ЗЕМЉА ЗА ИНВЕСТИЦИЈЕ: Марко Ђурић разговарао са представницима великих компанија из САД
АМБАСАДОР Србије у САД Марко Ђурић разговарао је данас у Вашингтону са представницима 16 великих америчких компанија заинтересованих за сарадњу и пословање у Србији, саопштено је из српске амабасаде.
10. 03. 2021. у 23:34

ЈЕЗЕРО ЗА АКВА-ПАРК: Кикинда странцима нуди две локације за улагање у туризам
ВЕЋ неколико година локални функционери у Кикинди потенцијалним инвеститорима нуде две локације за улагање у туризам.
25. 02. 2021. у 05:56

НАСТАВАК САРАДЊЕ УЗ ОБУКУ ЗАПОСЛЕНИХ: Градоначелник Шапца разговсарао са представницима јапанске компаније
ГРАДОНАЧЕЛНИК Шапца др Александар Пајић састао се са представницима компаније Јазаки, са Андреасом Ди Већеом, потпредседником производње и логистике и шефом продаје Јазаки Европа.
17. 02. 2021. у 23:00
Најновије из рубрике

САТЕЛИТСКИ СНИМАК УСЛОВ ЗА ДОЗВОЛУ: Предлогом новог Закона о легализацији уређују се обавезе и поступци за упис права својине
НОВИМ предлогом закона о посебним условима за евидентирање и упис права на непокретностима, који је Влада Србије упутила Народној скупштини по хитном поступку, моћи ће да се легализују здања или делови објеката који су никли без грађевинске дозволе, као и квадрати за које је издата привремена грађевинска дозвола пре 13. маја 2003. године.
30. 09. 2025. у 07:00

ПОПУСТ ЗА САМОЧИТАЧЕ КИЛОВАТА: Уводе се олакшице за све који контролишу потрошњу струје - Рачун мањи шест одсто, а ово су услови
ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА Србије уводи попуст од шест одсто корисницима који сами очитају своју потрошњу електричне енергије на бројилу, почевши од рачуна за октобар, уз услов да до 20. у месецу плате своју месечну обавезу.
29. 09. 2025. у 21:49

400 ЗАПОСЛЕНИХ ОСТАЈЕ БЕЗ ПОСЛА: Банкротирала позната авио-компанија
ИСЛАНДСКА нискобуџетна авио-компанија Плеј објавила је данас тренутни прекид пословања због недостатка финансија, изненадивши на хиљаде путника и оставивши без посла 400 запослених.
29. 09. 2025. у 21:18

НАКОН ПРИТИСКА САД: Цене нафте пале услед повећања забринутости због потенцијалног вишка залиха у свету
ЦЕНЕ нафте пале су данас и то Брента на 69 долара по барелу, а америчке сирове нафте WТИ (Wест Теxас Интермедиате) на око 63,6 долара по барелу, након што је повећана забринутост због потенцијалног вишка залиха.
29. 09. 2025. у 20:53

ДВЕ САОБРАЋАЈНИЦЕ СПАЈАЈУ СЕ СА ПУТЕМ БАЧКИ ПЕТРОВАЦ-ГЛОЖАН Шта све подразумева инфраструктурно опремање индустријске зоне у овом месту
ПОТПРЕДСЕДИЦА Владе и министарка привреде Адријана Месаровић потписала је у Влади Србије уговор са председницом општине Бачки Петровац Виером Крстовски о комуналном опремању индустријске зоне у овом месту.
29. 09. 2025. у 18:28
Коментари (0)