У ВИШЕМ јавном тужилаштву у Београду саслушан је Милан М. (55) из Младеновца због сумње да је 27. јануара ове године покушао да ножем убије Д.М. у његовој кући.
Дечак стар 14 година тешко је повређен када је оборен као пешак синоћ око 20.06 сати на Зрењанинском путу код Пупиновог моста и он је без свести превезен у Ургентни центар на реанимацију, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
У Основном суду у Сурдулици одржано је рочиште у поступку који се води против васпитачице М.С. из Владичиног Хана, која је била у смени у вртићу када је четворогодишњи дечак из овог места прогутао жир, а од последица гушења преминуо у току дана у нишком Клиничком центру, упркос борби лекара.
ВЕШТАЧЕНИ мешани биолошки траг "комплетно се поклапа са ДНК Николе Митића и Лазара Вукићевића". Поменути мешани ДНК траг пронађен је на пластици у аутомобилу. ДНК трагови Здравка Радојевића и Милана Љепоје пронађени су у кући смрти у Ритопеку.
Коментари (0)