УХАПШЕН МУШКАРАЦ У ИНЂИЈИ: Крао батерије за напајање камера на видео- надзору железница
ПОЛИЦАЈЦИ у Инђији су, у сарадњи са полицијом у Панчеву, интензивним оперативним радом, расветлили тешку крађу извршену на штету ЈП „Инфраструктуре железница Србије“ и ухапсили Ф. Ђ. (43), због сумње да је извршио кривична дела тешка крађа и уништење и оштећење јавних уређаја.

фото В Митрић
Сумња се да је у претходном периоду, на брзој прузи Београд – Нови Сад, на деоници између Бешке и Чортановаца, подесним предметом провалио у два метална контејнера из којих је украо батерије за напајање камера на видео- надзору и један комплетан контејнер са опремом за напајање надзорних камера.
Материјална штета извршена овим кривичним делима процењује се на око 17 милиона динара.
По налогу Основног јавног тужилаштва у Старој Пазови, Ф. Ђ. је одређено задржавање до 48 часова, у ком року ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА АРМАГЕДОН, УХАПШЕНИ ПЕДОФИЛИ: Мамили децу преко Фејсбука и Инстаграма, заплењени рачунари
Препоручујемо

ОБИЛИ БМВ ПА УКРАЛИ ЛАПТОП И КЉУЧЕВЕ: Ухапшена два мушкарца у центру Београда
19. 09. 2023. у 09:01

НОВА ТЕХНОЛОГИЈА НА СРПСКИМ ЖЕЛЕЗНИЦАМА: Од данас и дигитално спајање вагона
14. 09. 2023. у 13:13

МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље
ВЛАДА Молдавије донела је одлуку о привременом ограничењу увоза шећера из Србије, уз образложење да на тај начин жели да заштити домаћу производњу и стабилизује тржиште.
10. 10. 2025. у 13:22

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: "Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима"
РУСКЕ оружане снаге током ноћи извеле су масовни напад на енергетске објекте који напајају војно-индустријски комплекс Украјине, саопштило је Министарство одбране Русије.
10. 10. 2025. у 14:48

"ОТЕЋЕ ВАМ ДЕЦУ! Мирјана Бобић Мојсиловић упозорила родитеље
"ЗАТО, родитељи, док још није касно, зграбите своју децу и забавите их сами!"
09. 10. 2025. у 10:15
Коментари (0)