УКРАО ПРЕХРАМБЕНУ РОБУ ВРЕДНУ 17.000 динара: Лопов заћутао у Тужилаштву, суд му одредио притвор
У Трећем основном јавном тужилаштву у Београду саслушан је Н.Д. (42) због крађа које је извршио дана 18. и 21. новембра 2023. године.

Фото: Танјуг/Милош Миливојевић
Он је осмуњичен да је у малопродајном објекту у Новом Београду тада украо прехрамбену робу вредну око 17.000 динара
Осумњичени није желео да износи одбрану, а имајући у виду да се ради о вишеструко осуђиваном за кривична дела против имовине и против ког се већ води поступак пред Трећим основним судом у Београду за исто дело, Тужилаштво је поднело надлежном суду предлог за одређивање притвора, који је и одређен.

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ТО ЈЕ ГЛАВНИ ИЗВОР ПРИХОДА: Ево чега Тони није хтео да се одрекне након развода од Драгане
ДРАГАНА је остала власница телевизије и дворца у Бечу.
03. 07. 2025. у 08:04
Коментари (0)