СОМБОРАЦ УХАПШЕН ЗБОГ ДЕСЕТ КРАЂА: Осумњичени иза решетака
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Сомбору су интензивним радом расветлили десет тешких крађа и ухапсили Ж. Ж. (41) из околине овог града, због постојања основа сумње да је учинио ова кривична дела.

Г.Шљивић
Он се сумњичи да је од августа до децембра прошле године, на подручју града Сомбора, Бачког Моноштора и насеља Бездан проваљивао у куће и крао новац, накит и различите предмете. Материјална штета која је на овај начин причињена власницима процењује се на око 2.120.000 динара.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он је, уз кривичну пријаву, приведен основном јавном тужиоцу. Судија Основног суда у Сомбору, на предлог тужиоца, одредио му је притвор до 30 дана.

МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље
ВЛАДА Молдавије донела је одлуку о привременом ограничењу увоза шећера из Србије, уз образложење да на тај начин жели да заштити домаћу производњу и стабилизује тржиште.
10. 10. 2025. у 13:22

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: "Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима"
РУСКЕ оружане снаге током ноћи извеле су масовни напад на енергетске објекте који напајају војно-индустријски комплекс Украјине, саопштило је Министарство одбране Русије.
10. 10. 2025. у 14:48

Ким Џонг Ун на паради приказао новог НУКЛЕАРНОГ МОНСТРУМА: Тврди - најмоћнија ракета до сада (ФОТО/ВИДЕО)
СЕВЕРНА Кореја показала је своју "најмоћнију" интерконтиненталну балистичку ракету на војној паради којој су присуствовали високи званичници из Русије и Кине, известили су данас државни медији у Пјонгјангу.
11. 10. 2025. у 09:42
Коментари (0)