УХВАЋЕНИ ЛОПОВИ КОЈИ СУ УКРАЛИ НОВАЦ ЗА ЛЕЧЕЊЕ МАЛОГ ГАВРИЛА: Један од њих био оптужен за убиство у Немачкој?
УХАПШЕН је лопов који је организовао пљачку новца за малог Гаврила из Крагујевца, приликом које су из кафића у пре 10 дана украдене две хуманитарне кутије.

Илустрација/Фото: И. Митић
Реч је о акцији прикупљања помоћи за бебу која болује од спиналне атрофије мишића, а лечење кошта 2,5 милиона евра.
Осумњичени за пљачку је из Јагодине, а ухапшен је у родном граду. Како сазнајемо, имао је и помагаче за којима се трага. Приведени је од раније познат полицији и био је оптужен за убиство у Немачкој.
Полиција сумња да је са два саучесника обио кафић и украо кутије хуманитарне помоћи.
(Информер)
Препоручујемо

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (1)