ПРОДАВЦУ ЛУБЕНИЦА СМРСКАО ЛОБАЊУ: Пришао и питао "што ме тако гледаш", па га ударио чекићем у главу
ПРОДАВАЦ лубеница Зоран М. (68) из околине Крагујевца тешко је повређен синоћ када га је чекићем у главу ударио К. М. (62).
Д.Н.
Насилник је брзом реакцијом полиције пронађен и ухапшен. Тренутно се налази у притвору и очекује га саслушање у Тужилаштву.
Зоран је јуче продавао лубенице када му је пришао К. М. и питао га "што ме тако гледаш". И пре него што је продавац одговорио, отишао је по чекић који је био у аутомобилу и ударио га.
Несрећном човеку констатоване су тешке телесне повреде у виду прелома лобање.
Тешко повређени човек рекао је да не познаје насилника и да му "ништа лоше није урадио, чак ни гледао у правцу њега".
(Телеграф)
Препоручујемо
НАЈЛЕПША ФОТКА СА ЛЕТОВАЊА: Тата Новак са Стефаном - ово ће мали наследник сигурно памтити
20. 07. 2022. у 08:19 >> 08:19
КРШТЕЊЕ У БЕОГРАДУ О КОМ СЕ ПРИЧА: Торта као Храм Светог Саве - и то није све (ВИДЕО)
19. 07. 2022. у 18:04
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)