АЛЕКСАНДАР ОСУЂЕН НА ТРИ ГОДИНЕ: Усмртио Павла (17) на пешачком прелазу - уз затвор и забрана вожње од 4 године
АЛЕКСАНДАР Миликић који је комбијем крајем јуна на пешачком прелазу усмртио Павла Станковића (17), осуђен је данас у Вишем суду на 3 године затвора.

Фото: П. Милошевић
Добио је и забрану вожње од 4 године, након што издржи казну.
Суд је узео у обзир да се он искрено каје, али је казну одмеравао и с обзиром да је возио под дејством алкохола, да је претицао аутобус и да је Станковића ударио на пешачком прелазу.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна
ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.
06. 09. 2025. у 11:32
Коментари (9)