ПОЛИЦИЈА ОДВОЗИ АУТОМОБИЛЕ ВОЂЕ АЛКАТРАЗА: Возила смештена на паук - претрес се завршава (ФОТО/ВИДЕО)
ПРЕСТРЕС гараже у згради у којој живи ухапшени вођа навијачке групе "Алкатраз" Дамјан Ш. завршава се.
Фото: Ж.Кнежевић
Полицијске снаге су из гараже у његовој згради извезле три аутомобила, која су пауцима одвезена са места претреса.
Подсетимо, београдска полиција је оперативним радом, у оквиру борбе против криминала коју припадници МУП воде месецима, ухапсила још једног од вођа навијача Партизана и то групе "Алкатараз" Дамјана Ш. (38).
Како се сазнаје, инспектори ПС Чукарица су након оперативног успели да лоцирају штек-стан у центру Београда, те су синоћ уз помоћ интервентне јединице упали обијајући врата јер није желео да их отвори.
Препоручујемо
ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У БЕОГРАДУ: Пао један од вођа навијачке групе "Алкатраз"
26. 02. 2021. у 10:07
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)