У ТОКУ је процес регулисања доласка кинеских вакцина против ковид-19, које се у Северној Македонији очекују до краја месеца, најавио је данас премијер Зоран Заев.
Повезане вести

ВУЧИЋ СУТРА УРУЧУЈЕ ЗАЕВУ ПРВИ КОНТИГЕНТ ВАКЦИНА: Примопредаја донације на граничном прелазу Табановце у десет часова
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић уручиће сутра председнику Владе Републике Северне Македоније Зорану Заеву први контингент вакцина, који Република Србија донира Северној Македонији.
13. 02. 2021. у 21:00
Најновије из рубрике

НЕМАЧКА ВОЈСКА УШЛА У ЛИТВАНИЈУ: Стигло више од 1000 војних возила (ВИДЕО)
НЕМАЧКА је послала војну технику и особље у Литванију као одговор на напетости са Русијом. Тамо ће се одржати велике војне вежбе Квадрига 2025.
07. 09. 2025. у 16:10

"БИРАМ ПОБЕДУ НАД НЕПРИЈАТЕЉИМА": Нетанјаху поручио да увек даје предност победи у рату у односу на добре односе са јавношћу
ИЗРАЕЛСКИ премијер Бењамин Нетањаху изјавио је данас да је свестан цене коју Израел плаћа на дипломатском нивоу и у глобалној јавној сфери због рата у Појасу Газе.
07. 09. 2025. у 15:36

ПОГОЂЕН АЕРОДРОМ: Експлозија у Израелу - затворен ваздушни простор, сирене се нису огласиле (ВИДЕО)
ДРОН који су лансирали јеменски побуњеници Хути погодио је данас аеродром Рамон, на југу Израела, а најмање једна особа је лакше повређена, саопштиле су локалне власти.
07. 09. 2025. у 15:35

"МОРАМО СЕ ФОКУСИРАТИ НА УЧИНАК": Страмер наложио новој влади да се убрза
БРИТАНСКИ премијер Кир Стармер поручио је својој новој влади да се фокусира на учинак, након реконструкције спроведене ради јачања власти, изјавио је данас министар одбране Џон Хили.
07. 09. 2025. у 15:25

УПУЦАНА ДЕВОЈКА У БУДВИ: Рањена током вожње, пуцано са другог мотора?
ЈЕДНА девојка упуцана је на путу Цетиње - Будва у близини места Брајићи док се возила на мотору.
07. 09. 2025. у 15:04
Коментари (0)