ФРАНЦУСКА ЗАБРИНУТА ЗБОГ ДЕШАВАЊА У ТУНИСУ: Апелује на поштовање владавине закона у тој земљи
ФРАНЦУСКА је данас позвала на поштовање владавине закона у Тунису и позвала све политичке странке да се уздрже од насиља након што је председник Туниса Каис Саид суспендовао рад парламента и сменио председника владе.

Фото: Pixabay
Тај потез су главне странке, укључујући исламисте, оцениле као пуч, пренео је Ројтерс.
Економија Туниса је у кризи већ годинама, а у земљи је недавно поново уведен локдаун због озбиљног ширења корона вируса.
Препоручујемо

ДА ЛИ ИХ ЧЕКА СИРИЈСКИ СЦЕНАРИО? Хитно се огласила Арапска лига због ситуације у Тунису
26. 07. 2021. у 18:28

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!
ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".
27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)