ЕРДОГАН ПОЗВАО ПУТИНА: Хоће да се сретне са руским колегом, ево шта ће бити главна тема
ТУРСКИ председник Реџеп Тајип Ердоган данас је саопштио да је позвао руског лидера Владимира Путина да посети његову земљу.

Фото: ЕПА
- Позвали смо Путина у нашу земљу. Желимо да предузмемо кораке како бисмо организовали наш билатерални састанак - казао је Ердоган.
Како је пренео Тасс, Ердоган је додао да планира да са руским председником разговара о односима две земље.
Ердоган је рекао и да постоји потреба за свеобухватним дијалогом који би одговорио на нека руска страховања у вези безбедности.
БОНУС ВИДЕО: АНГЕЛИ МЕРКЕЛ ЗАЗВОНИО ТЕЛЕФОН НА САСТАНКУ СА ПУТИНОМ: Његова реакција ће вас одушевити

"СТАЗЕ КОСМЕТА" - ЂАКОВИЦА: "Ко срцем мрзи тај је у затвору, ми смо на слободи..." (ВИДЕО)
ЕКИПА "Новости" боравила је на Косову и Метохији крајем јануара ове године, где смо забележили ексклузиван документарни материјал. Серијал "Стазе Космета" обухвата седам епизода, које доносе упечатљиве људске приче из Ђаковице, Штрпца, планинских села Брезовице и Шар планине, Велике Хоче, Ораховца, Призрена и села у близини Косовске Митровице.
22. 05. 2025. у 19:00

ЈОКИЋ ЋЕ И ГРАТИ ЗА СРБИЈУ НА ЕВРОБАСКЕТУ? Бићемо сила на Европском првенству, ово је потврда!
Полако се клупска кошаркашка сезона приводи крају и фокус се пребацује на предстојећи Евробаскет где би могао да заигра и Никола Јокић!
22. 05. 2025. у 22:47 >> 22:47

Цеца одговорила на оптужбе Ханке Палдум
ПЕВАЧИЦА Ханка Палдум недавно је оптужила колегиницу Светлану Цецу Ражнатовић да јој је без питања узела песме.
22. 05. 2025. у 11:07
Коментари (3)