ПОСЛЕ САБОТАЖЕ ЦЕЛА НЕМАЧКА ФЛОТА ПАТРОЛИРА БАЛТИКОМ: Берлин са Данском и Шведском формира заједнички истражни тим
НЕМАЧКА, Данска и Шведска желе да формирају заједнички истражни тим, који ће испитати околности инцидента на гасоводима Северни ток 1 и 2, изјавила је немачка министарка унутрашњих послова Нанси Фезер у интервјуу објављеном данас у листу Билд ам Зонтаг.

Фото АП
- Сви докази нам говоре да је реч о саботажи Северног тока. Сада желимо да формирамо заједнички истражни тим, у складу са правним нормама ЕУ, у који ће све три земље послати своје истражитеље - рекла је министарка Фезер, преноси ТАСС.
Заједнички истражни тим чиниће експерти из морнаричких снага, полиције и обавештајних служби, прецизирала је она.
Поред тога, министарка је потврдила да је цела немачка полицијска флота укључена у патроле на Балтичком мору.
БОНУС ГАЛЕРИЈА: Чеченски специјалци на дефилеу у Грозном
БОНУС ВИДЕО: УСНИЈА РЕЏЕПОВА - Оживела Коштану, певала ватрено, плесала као Шехерезада
Препоручујемо

РАСКИД ПРЕКО ТЕЛЕФОНА: Бивши дечко Ане Ивановић није поднео што га је оставила
01. 10. 2022. у 10:58 >> 11:08

РАТ У УКРАЈИНИ: Оружане снаге Украјине гранатирале Нову Каховку, активирана руска ПВО
02. 10. 2022. у 07:35 >> 18:17

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)