ЕРДОГАНОВА ПОРУКА ЗЕЛЕНСКОМ: Анкара је спремна да допринесе миру у Украјини на основу прекида ватре

Танјуг

24. 02. 2023. у 15:50

АНКАРА је спремна да пружи допринос миру у Украјини, рекао је данас председник Турске Реџеп Тајип Ердоган украјинском колеги Владимиру Зеленском.

ЕРДОГАНОВА ПОРУКА ЗЕЛЕНСКОМ: Анкара је спремна да допринесе миру у Украјини на основу прекида ватре

Фото: ЕПА

Ердоган је захвалио Зеленском на солидарности Украјине са Турском после земљотреса, саопштила је Канцеларија председника Турске, пренео је Ројтерс.

Председник Турске је рекао да је Турска спремна да пружи допринос решавању сукоба у Украјини "на основу прекида ватре", преговора и успостављања мира у руско-украјинском рату, који је почео пре годину дана, навела је Канцеларија.

 

БОНУС ВИДЕО: 

ВЕЖБЕ У РАТНИМ УСЛОВИМА: Посаде руских тенкова Т-80БВМ вежбају гађање

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (1)

КАДА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА НИЈЕ САМО “BUZZWORD” И ШТА ЗНАЧИ ГРАДИТИ СИСТЕМЕ КОЈИ ЗАИСТА РАДЕ