"РАТ У УКРАЈИНИ ВОДИ НЕКА НЕВИДЉИВА РУКА": Шеф кинеске дипломатије оштро одговорио Американцима
07. 03. 2023. у 07:48
ЧИНИ се да украјинску кризу води нека "невидљива рука" која се залаже за одуговлачење и ескалацију сукоба, изјавио је данас кинески министар спољних послова Ћин Ганг.
Повезане вести
ЗБОГ ОВАКВИХ КОРАКА ПУТИН ЈЕ ЗАПОЧЕО СПЕЦИЈАЛНУ ВОЈНУ ОПЕРАЦИЈУ: Паклени план Кијева у Херсонској области - спремају егзодус Руса?
КИЈЕВСКИ режим настоји да истисне становништво и пустоши територију десне обале Херсонске области, која је привремено окупирана од стране Оружаних снага Украјине, изјавио је у интервјуу за РИА Новости гувернер Херсонске области Владимир Салдо.
11. 04. 2026. у 09:49
ДАНАС СТУПА НА СНАГУ УСКРШЊЕ ПРИМИРЈЕ КОЈЕ ЈЕ ПРОГЛАСИО ПУТИН: Из Кремља Кијеву стигла још јача порука у духу православља
ДАНАС на снагу ступа ускршње примирје које је прогласио председник Русије и врховни командант руске војске Владимир Путин.
11. 04. 2026. у 07:50
ШОК НА ГЛАСАЊУ У УН: Америка отворено стала уз Русију и Кину против Украјине
СЈЕДИЊЕНЕ Државе придружиле су се у четвртак Русији, Кини и Нигеру у противљењу резолуцији која осуђује нападе на украјинску енергетску инфраструктуру као претњу нуклеарној безбедности, коју је усвојио одбор тела УН за нуклеарну енергију, рекле су дипломате.
06. 03. 2026. у 10:08
„СВЕТ МОРА ДА ВИДИ КАКО РУСИЈА ГУБИ“ Бивши амерички државни секретар Помпео: Исход сукоба одредиће позицију САД у свету посебно наспрам Кине
БИВШИ државни секретар Сједињених Држава из времена првог мандата Доналда Трампа, Мајк Помпео, изнео је низ оштрих порука у интервјуу украјинској новинарки Наталији Мосејчук.
27. 02. 2026. у 18:11
"Запад Русији објавио отворени рат" Лавров: Користе кијевски режим као геополитичког ударног овна
ЗАПАД је Русији објавио отворени рат и користи кијевски режим и украјинску државу као геополитичког „ударног овна - рекао је руски министар спољних послова Сергеј Лавров.
24. 04. 2026. у 18:46
Најновије из рубрике
Мађари добијају први телевизијски ЛГБТ канал: Убрзо по именовању новог премијера, Суд правде ЕУ поништио закон против геј популације
УБРЗО после парламентарних избора и новог премијера Петера Мађара, Мађарска добија и први ЛГБТ канал.
24. 04. 2026. у 23:59
Усташе су "понос хрватске државе": У Загребу посланик Домовинског покрета, с којим је ХДЗ на власти, слави Францетића и Бобана
Јуре Францетић и Рафаел Бобан нису исто што и Тито и Макс Лубурић... Тито и Макс су злочинци, Јуре Францетић и Рафаел Бобан су понос хрватске државе.
24. 04. 2026. у 22:45
Поједностављење: Американци поново стрељају
МИНИСТАРСТВО правде САД поједноставило је извршење смртних казни и додало стрељачки вод на списак метода погубљења.
24. 04. 2026. у 22:30
Црна киша препуна нафте лије на Туапсе: Серије напада украјинских дронова на руски енергетски терминал на обали Црног мора
ПОСЛЕ серије напада украјинских дронова на руски нафтни терминал на обали Црног мора, у граду Туапсе, ватрогасци су данима гасили пожар, док су се на небу гомилали густи, црни облаци од изгарања нафте.
24. 04. 2026. у 22:30
САД Кажњава Британију? Преиспитују подршку британском суверенитету над Фокландским острвима
ДАУНИНГ стрит је реаговао на извештаје да Сједињене Државе разматрају преиспитивање своје подршке британском суверенитету над Фокландским острвима.
24. 04. 2026. у 22:27
zvonko
20.03.2023. 10:51
Gospodine Ćin Gang, napravite fintu kao da ste neki diplomata pa uvažite zemlju koja je napadnuta! Dajte Ukrajini važnost koja jim pripada. Pustite vaše diktature ( Kineske i Ruske ). Razgovarajte sa Zelenskim a ne kritizirati amerikance! Mišljenje ukrajinskog naroda je NAJVAŽNIJE !