НИКОЛ ПАШИЊАН УПОЗОРИО: Одређене силе у земљи намеравају да изазову хаос на улицама (ФОТО)
ЈЕРМЕНСКИ премијер Никол Пашињан је данас изјавио да постоје "одређене силе у држави које намеравају да изазову хаос на улицама."

Фото: UNTV via AP
- Те силе желе да прикажу како наводно не постоје полуге власти у Јерменији. Желе да изазову хаос у држави, како би се вратили на васт. Међутим, нећемо им дозволити да се то десити. Не држимо се грчевито власти, међутим, народ не жели да се они врате - рекао је Пашањан.
Јерменија је на удару опозиције, која протестује од 10. новембра због потписивања споразума са Азербејџаном и захтева да Пашањан оде, јер је предао Нагорно-Карабах Азерима, преноси ТАС С.
Препоручујемо

ПАРЛАМЕНТ ЈЕРМЕНИЈЕ ОДБИО ДА УКИНЕ РАТНО СТАЊЕ: Пашињан се хвата за сламку спаса!
26. 11. 2020. у 16:53

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (2)