ШТАПИЋИ СА СИРОМ: Рецепт за брзу и укусну грицкалицу
Мирисни, мекани и топли штапићи са сиром идеални су за доручак, ужину или као грицкалица уз дружење. Једноставно се припремају, а још брже поједу.
ФОТО: Novosti
Састојци
- 200 гр брашна
- 150 гр маслаца
- 150 гр сира
- 1 прашак за пециво
- 1 кашицица соли
- 1 јаје
Припрема
Помешајте сир, со, брасно, прашак за пециво, изрендан маслац, јаје. Замесите тесто и оставите га да одстоји у фрижидеру два сата.
Размесите тесто и вадите штапице и облике по зељи. Ставити на пек папир, премазати јајетом и посути семенкама по жељи. Штапице пећи на 180 степени око 20 минута.
Пријатно!
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ": Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: "Бојим се ескалације!"
ЈОШ један неидентификовани дрон јуче је ушао је у ваздушни простор Литваније - трећи дан заредом. Главни секретар НАТО-а Марк Руте, током посета вежби цивилне одбране у Шведској, поручио је да је Савез спреман да одговори на сваку претњу.
22. 05. 2026. у 08:40
Коментари (0)