ТУЖНЕ ВЕСТИ: Преминуо Жељко Ојданић

Novosti online

10. 04. 2024. у 19:23

ПОЗНАТИ бањалучки извиђач Жељко Ојданић (37) је преминуо.

ТУЖНЕ ВЕСТИ: Преминуо Жељко Ојданић

Фото: Профимедиа

На друштвеним мрежама Ојданићеви пријатељи се опраштају од њега.

- Пријатељи Одред Извиђача Двадесетдруги Април, са тугом вас обавештавам да је синоћ, у својој тридесетседмој години, преминуо наш дугогодишњи члан и пријатељ, искрено извиђачко срце Жељко Ојда Ојданић. Породици и пријатељима искрено саучешће. Ојда је свој живот посветио одреду и извиђачима и на томе му бескрајно захваљујемо. Пријатељу, почивај у миру - наведено је у објави на Фејсбуку.

Узрок Ојаднићеве смрти није познат.

(АТВ)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (0)

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Почиње Светско клупско првенство у фудбалу!