ПОЛИЦАЈЦИ “ПАЛИ” ЗБОГ КРИЈУМЧАРЕЊА ИЗ ЦРНЕ ГОРЕ У БИХ: Акција „Ловац“ у Билећи, хапшења и због злоупотребе службеног положаја
11. 04. 2021. у 20:01
У ОКВИРУ акције „Ловац“ полицајци Централног истражног тима Граничне полиције БиХ ухапсили су више осумњичених особа, међу којима су два полицајца Граничне полиције БиХ.
Повезане вести
СПРЕЧЕН ШВЕРЦ АРХЕОЛОШКОГ БЛАГА: Турска полиција запленила свитак Торе стар 2.000 година
ТУРСКА полиција је саопштила да је запленила 2.000 година стар свитак Торе, што је део свете јеврејске књиге, пренео је Тајмс оф Израел.
31. 03. 2021. у 18:33
ОПТУЖЕНИ ДРЖАВЉАНИ СРБИЈЕ И ЦРНЕ ГОРЕ: Терете се за шверц више од тоне кокаина
ПОРТУГАЛСКО тужилаштво подигло је оптужницу против четитри особе које терети за прекоокеански шверц више од тоне кокаина, а међу окривљенима су и држављани Црне Горе и Србије.
27. 03. 2021. у 09:36
Најновије из рубрике
ДОДИК О ИЗЈАВИ ПРИМОРЦА: Био је у праву када је рекао да је БиХ пропала држава
ПРЕДСЕДНИК Савеза независних социјалдемократа (СНСД) Милорад Додик изјавио је данас да је амерички политичар и аналитичар хрватског порекла Макс Приморац, члан "Херитиџ фаундејшн", био потпуно у праву када је на саслушању о ситуацији на западном Балкану, у организацији Пододбора за Европу Комитета за спољне послове Представничког дома америчког Конгреса, рекао да је БиХ пропала држава.
03. 12. 2025. у 19:25
„АКО ЋУТИМО, ОНЕ СУ САМЕ“: Приче које не смију остати неизговорене - друга епизода м:тел подцаста вечерас од 20 часова
КОМПАНИЈА м:тел наставља серијал разговора „Ако ћутимо, оне су саме“, који је покренут у оквиру међународне кампање „16 дана активизма против родно заснованог насиља“. Овај серијал доноси аутентичне разговоре са женама које су преживјеле породично насиље, како би се њихов глас чуо и разумио без цензуре и без задршке.
02. 12. 2025. у 13:10
"СКАЈ" ПРИЈАВЕ КУПЕ ПРАШИНУ У ТУЖИЛАШТВУ: Министарство унутрашњих послова РС подноси извештаје, али оптужница нема
НА основу 28 извештаја Министарства унутрашњих послова, тужилаштва у Републици Српској подигла су само једну оптужницу у којој су коришћени докази из криптованих апликација - "Скај" и "Аном". Ово су званични подаци окружних тужилаштава, Републичког јавног тужилаштво РС, те МУП Српске. Једину "Скај" оптужницу у РС, од 2021. до данас, подигло је ОЈТ Источно Сарајево. Ради се о предмету "Коде", у којем је 11 особа оптужено да су се бавиле трговином марихуане, кокаина, екстазија, хероина и спида. Оптужницу је 2. септембра потврдио Окружни суд у Источном Сарајеву.
01. 12. 2025. у 05:00
"УЛАЗИМО У ЈЕДНУ КУЋУ..." Језиво сведочење муслиманке о масакру у Кравици (ВИДЕО)
ФАДИЛА Мујић из удружења Мајке Сребренице признала је својевремено да је знала и учествовала у нападу на Србе у Кравици на Божић 1993. на Божић.
30. 11. 2025. у 20:20
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА: Погинуо младић (24)
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се догодила ноћас у Лакташима погинуо је младић В.К. (24) из Лакташа, потврђено је за Српскаинфо из Окружног јавног тужилаштва у Бањалуци.
29. 11. 2025. у 16:21
Коментари (0)