ПРВИ ПУТ ПОКАЗАЛА ЋЕРКЕ: Сара Џесика Паркер 13 година скривала близнакиње од медија (ФОТО)
САРА Џесика Паркер одушевила је посетиоце премијере њеног последњег филма "Хокус Покус 2", када се појавила не само у друштву супруга, такође глумца Метјуа Бродерика, већ је и са ћеркама близнакињама које је за све ове године јавност ретко могла да види.

Фото: ЕПА
Папарацо фотографије могу се набројати на прсте обе руке, а и Сара и Метју на све могуће начине покушавали су да заштите њихову приватност и осигурају им какво-такво, али ипак нормално детињство.
Због тога се чувена Кери Бредшо "скућила" у Њујорку, а не у Лос Анђелесу као друге звезде, где је са ћеркама, сином и мужем годинама у истом стану. Папарацима је строго забрањено да фотографишу њену децу, а сада, када су девојчице напуниле 13 година, коначно је решила да их покаже свету.
Мерион и Табата, које је глумица добила преко сурогат мајке, израсле су у праве девојке, а за ову прилику су обукле хаљине и сандале са високим потпетицама. Сара је и даље заштитнички грлила своје девојчице, а у једном моменту им се придружио и Метју.
Сара и Метју имају и сина Џејмса који има 20 година, а медијима је познато да он студира у Њујорку и нема амбиције да се бави глумом као његови родитељи.

(Мондо)
Препоручујемо

ДРАМИ НЕМА КРАЈА: Алек Болдвин би ускоро могао да буде оптужен за убиство Халине Хачинс
28. 09. 2022. у 00:29

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (0)