"ТИТУЛА? ТО ЈЕ ДАЛЕКО ОД НАС!" Капитен Партизана пред старт припрема: Рано је причати о подизању пехара, има још доста да се игра
КАПИТЕН Партизана Светозар Марковић рекао је на почетку клупских припрема за пролећни део сезоне да је рано причати о подизању пехара на крају првенства.

ФОТО: ФК Партизан/Мирослав Тодоровић/ГСГ
Дефанзивац црно-белих је током обраћања медијима рекао да је пред тимом важан период и да је њему част што је предводник генерације.
- У првенству смо од прве утакмице показали шта желимо и видели сте колико смо далеко догурали. Увек има ствари унутар тима у којима можемо да будемо бољи. Надам се да ћемо у ових 20 дана припрема покушати да будемо још бољи него што смо били - рекао је Марковић.
Једно од питања новинара односило се на евентуалну могућност да као капитен екипе подигне шампионски пехар на крају сезоне.
- Велика част је бити капитен Партизана, поготово са 23 године. Мислим да сам се добро снашао у тој улози и трудим се да помогнем колико могу и борим се за ову екипу. Титула је огроман мотив и мени и свим играчима Партизана. Мислим да је рано причати о подизању пехара на крају сезоне, то је далеко од нас, има још много да се игра и морамо да идемо од утакмице до утакмице - закључио је Марковић.
Подсетимо, Партизан је први део сезоне окончао као лидер на табели са 47 бодова, има један више од Црвене звезде.
Црно-бели други део првенства отварају 10. фебруара гостовањем у Ивањици против Јавора.
БОНУС ВИДЕО: Ватромет и славље "орлова" - Србија је на ЕУРО након 24 године
Препоручујемо

ПАРТИЗАН ПРОДАО ШТОПЕРА У ИТАЛИЈУ: Познато колико ће црно-бели зарадити од трансфера
10. 01. 2024. у 13:12

ОВО СЕ ВЕЧИТИМА НЕЋЕ СВИДЕТИ: Директор Евролиге забринуо Партизан и Црвену звезду
10. 01. 2024. у 13:41

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ ДА ВИДЕ: Новак Ђоковић изашао на терен у Мелбурну (ВИДЕО)
10. 01. 2024. у 09:50

АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ ПОД ПРИТИСКОМ: Није се овоме надао на почетку сезоне
УМЕСТО да се прошета до титуле као што су многи очекивали, Ал Хилал ће вероватно остати без ње, поготово ако испусти бодове против Орубаха на данашњој утакмици 31. кола Професионал лиге (18.00).
12. 05. 2025. у 09:00

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда је откривено - ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
12. 05. 2025. у 20:00

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)
КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.
12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10
Коментари (0)