ПОТЕНЦИЈАЛНИ ПРОБЛЕМ ЗА ЗВЕЗДУ Хванг се повредио на Азијском купу
ФУДБАЛЕР Црвене звезде Хванг Ин Бом игра одлично на Азјском купу. Он је спречио пораз Јужне Кореје од Јордана (2:2), али оно што може да забрине црвено-беле је повреда везисте.
ФОТО: М. Вукадиновић
Хванг је у 91. минуту одлично шутирао и приморао одбрану Јордана на аутогол. Ипак, овај 27-годишњак није успео да заврши утакмицу пошто је због повреде затражио измену.
Ухватио се за ногу, Јирген Клинсман је реаговао и извео га са терена, који је везиста шампиона Србије напустио уз болну гримасу.
Још увек није познат степен повреде и не зна се да ли ће Хванг бити спреман за утакмицу против Малезије (25. јануара).
Играч Звезде је на овом такмичењу постигао гол и уписао асистенцију. То је урадио у победи против Бахреина (3:1).
БОНУС ВИДЕО: ЗВЕЗДА ПОЧЕЛА ПРИПРЕМЕ: Владан Милојевић одрадио први тренинг по повратку у клуб
Препоручујемо
НЕВЕРОВАТНИ НОВАК ЂОКОВИЋ: Један податак показује колико је Србин доминантан!
20. 01. 2024. у 16:36
МИЛАН ЗАДОВОЉАН СРБИНОМ: Лука Јовић проиграо, "росонери" спремили нови уговор
20. 01. 2024. у 18:36
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)