РЕМИ НА ЧАИРУ: Радничком бод против ИМТ, за опстанак још бод - Тончев и Марковић бодрили "Реал са Нишаве"

Александар Илић
Александар Илић

13. 05. 2024. у 21:28

РАДНИЧКИ из Ниша је пропустио и другу меч лопту за опстанак у суперлигашког друштву, на Чаиру је против ИМТ-а "Реал са Нишаве" ремизирао 0:0.

РЕМИ НА ЧАИРУ: Радничком бод против ИМТ, за опстанак још бод - Тончев и Марковић бодрили Реал са Нишаве

ФОТО: А. Илић

Након пораза од Спартака у Суботици 3:1, прижељкивали су у Нишу да ће победом над ИМТ из Београда обезбедити опстанак, али ће на то морати још да чекају.

До краја сезоне остала су још два кола, а већ у суботу, 18. маја Нишлије дочекују Јавор из Ивањице.

Голова било није, али шансе изостале нису. Имали су их Јусуф Бамиделе, Вања Илић и Стефан Вукић, али до гола нису дошли ни једни, а ни други.

Са 41 бодом Раднички је на 11. позицији, а да би обезбедио опстанак довољно је да одигра нерешено у наредном колу.

ТОНЧЕВ И МАРКОВИЋ БОДРИЛИ НИШЛИЈЕ

Меч су на Чаиру гледали В.Д. председника клуба Драган Марковић, као и први човек нишког клуба Ивица Тончев. Обојица су здушно подржавали мезимце публике, али голова није било.

ФОТО: А. Илић

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИЗАШАО СЕВЕРИНИН ФИЛМ, АРСЕН ПОСЛАО ШКАКЉИВУ ПОНУДУ: Колегинице, чуо сам да имате неки филм... Могу ја музику да вам урадим?

ИЗАШАО СЕВЕРИНИН "ФИЛМ", АРСЕН ПОСЛАО ШКАКЉИВУ ПОНУДУ: "Колегинице, чуо сам да имате неки филм... Могу ја музику да вам урадим?"

ПЕВАЧИЦА Северина Вучковић је током каријере прошла кроз многе успоне и падове, а и данас се препричава њена анегдота са легендарним кантаутором Арсеном Дедићем.

09. 03. 2025. у 18:32

Коментари (0)

ЛАК ЗАДАТАК ЗА АЛАКАРАЗА: Карлос муњевито до трећег кола Индијан Велса