ОВОРИО ВРАТА ЛУКИ ЈОВИЋУ: Најбољи стрелац Француске свих времена има нови клуб

Танјуг

14. 05. 2024. у 22:52

ФРАНЦУСКИ фудбалер Оливије Жиру потписао је овог уторка уговор са Лос Анђелесом, саопштио је амерички клуб, а његов одлазак из Милана олакшао је тамошњи (све извеснији) останак српском репрезентативцу, Луки Јовићу.

ОВОРИО ВРАТА ЛУКИ ЈОВИЋУ: Најбољи стрелац Француске свих времена има нови клуб

FOTO: AP/Tanjug

- Одушевљен сам и избуђен што ћу се придружити Лос Анђелесу, једва чекам да дођем и заиграм пред невероватним навијачима - изјавио је Жиру клупски сајт.

Овај 37-годишњак у Лос Анђелес долази као слободан играч из Милана у којем је провео три сезоне, потписао је уговор до краја 2025. године, уз могућност да се продужи до краја 2026. године.

Искусни нападач је најбољи стрелац француске фудбалске репрезентације свих времена, са 57 голова на 131 мечу.

Ове сезоне је у дресу "росонера" одиграо 33 утакмице и постигао 14 голова, а додао је и осам асистенција.

БОНУС ВИДЕО: МУК У ХУМСКОЈ: Бивши играч Звезде у финишу меча срушио Партизан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТИМ ИЗ КОМШИЛУКА ГРАБИ КА ЛИГИ ШАМПИОНА: Зелена шума је на првом мечу показала да је далеко квалитетнији ривал

ТИМ ИЗ КОМШИЛУКА ГРАБИ КА ЛИГИ ШАМПИОНА: "Зелена шума" је на првом мечу показала да је далеко квалитетнији ривал

ФУДБАЛЕРИ Лудогореца ће покушати да одбране гол предности против Динамo Минска са којим се састају у реванш мечу првог кола квалификација за Лигу шампиона (20.45).

16. 07. 2025. у 08:18

Коментари (0)

ДОСАД НЕВИЂЕНО ПОНИЖЕЊЕ РУСИЈЕ: Невероватно шта су Руси доживели