ГОТОВО ЈЕ! Томас Тухел потврдио одлазак из Бајерна
Немачки стручњак Томас Тухел потврдио је данас да неће бити тренер Бајерна следеће сезоне.
FOTO: Tanjug/AP
Тухел (50) је на данашњој конференцији за медије, пред меч последњег, 34. кола Бундеслиге, у гостима против Хофенхајма, рекао да неће остати на клупи Бавараца следеће сезоне.
"Ово је моја последња конференција за медије као тренера Бајерна. Било је разговора, али нисмо успели да се договоримо, тако да одлука донета у фебруару остаје на снази", рекао је Тухел који је у Бајерн дошао у марту 2023. године.
Бајерн ове сезоне није узео ниједан трофеј, што се није десило 12 година. Тухел је пре Бајерна водио Челси, ПСЖ, Борусију из Дортмунда и Мајнц.
Препоручујемо
"БОМБА" У ЕВРОЛИГИ: Јанис Сферопулос се враћа у најелитније европско такмичење?!
26. 11. 2025. у 22:40
"ОН ЈЕ НАЈБОЉИ ОД НАС": Овако је Саша Обрадовић прокоментарисао Жоцов отказ у Партизану
26. 11. 2025. у 22:20
ХЕРОЈИ ЗВЕЗДЕ БЛИСТАЈУ! Монеке: Наши навијачи су најбољи, Нвора: Тренер верује у мене
26. 11. 2025. у 22:05
АРСЕНАЛ НИКО НЕ МОЖЕ ДА ЗАУСТАВИ? Страховити Баварци предвођени легендарним "џелатом" тобџија се не слажу са тиме
АРСЕНАЛ и Бајерн, две једине екипе са максималним учинком у Лиги шампиона након четири одиграна кола, укрштају копља на "Емирејтсу" у апсолутном дербију петог кола групне фазе најјачег европског такмичења. Артета и Компанија довели су своје тимове до по 12 бодова из четири утакмице, али после ове вечери само један, или ниједан, може остати савршен.
26. 11. 2025. у 07:40
ОБРТ? Жељко Обрадовић остаје тренер Партизана?!
Бурно је у КК Партизан, а "гробари" с нестрпљењем чекају најновије вести из црно-белог табора.
26. 11. 2025. у 16:26
ОЛИВЕРА СМЕЊЕНА: Нови уредник на РТС - муж познате певачице, дуго је на јавном сервису
НА ТОЈ позицији у РТС-у је годинама уназад била Оливера Ковачевић.
26. 11. 2025. у 12:55
Коментари (0)