СКАНДАЛ У НОВОМ ПАЗАРУ: Навијачи развили трансапрент о "геноциду", меч одмах прекинут
Раднички из Ниша гостовао је у последњем колу плеј-аута екипи Новог Пазара, а након 13. минута игре Адем Љајић је донео вођство домаћину, а након тога уследио је прекид!

Стадион Новог Пазара фото: ФК Нови Пазар
Фудбалери Новог Пазара постигли су гол у 13. минуту, да би домаћи навијачи потом развили транспарент "Сребреница - Геноцид".
После неколико минута паузе и одбијања Пазараца да га уклоне судија Јован Шегрт повукао је екипе са терена!
Пауза је трајала око 20 минута, транспарент је тек тада уклоњен и створили су се услови да Шегрт поново изведе играче на игралиште.
Предах је више пријао играчима Радничког: одмах након повратка Вања Илић је поравнао резултат на 1:1.
БОНУС ВИДЕО: СПЕКТАКЛ У НОВОМ ПАЗАРУ: Представљен Адем Љајић
Препоручујемо

ШОК ЗА ШОКОМ! Новак Ђоковић остао без финала у Женеви, и то како
24. 05. 2024. у 16:48 >> 14:33

И РУСИ СУ ЗАТЕЧЕНИ: Ево какву је сад одлуку донео Рамзан Кадиров
24. 05. 2024. у 13:58 >> 14:39

ЕДВАРДСУ ОВО НИЈЕ ТРЕБАЛО: "Разљутио" је Луку Дончића
СЛАВЉЕ Едвардса при једном од његова 22 поена у првој утакмици серије између Лејкерса и Тимбервулвса могло би "покренути" доминантно издање Луке Дончића на другом мечу овог четвртфинала Западне конференције који се игра у "Крипто.ком" арени четири сата после поноћи.
22. 04. 2025. у 14:50

УКРАЈИНА КИПТИ ОД БЕСА! Не може да верује које санкције се укидају Русији
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из оне сфере спорта у којој су управо Руси бриљантни, а у којој је досад важила апсолутна забрана за њихово учешће.
23. 04. 2025. у 12:35

КАКО ЈЕ ВОЈА САЗНАО ЗА ТУМОР НА МОЗГУ? Само овај симптом указивао је на озбиљан проблем
БИТКА са опаком болешћу почела је када је глумац осетио да му повремено трне рука.
23. 04. 2025. у 09:31
Коментари (3)