ВЕЛИКА ШТЕТА: Војводина се држала, али није имала снаге за изненађење против Ајакса

01. 08. 2024. у 21:57

Фудбалери Војводине поражени су на ТСЦ арени од екипе Ајакса 3:1 у реванш мечу квлафикација за Лигу Европе

Ајакс је пре меча био велики фаворит, али је Војводина од самог почетка успела чврсто да уђе у утакмицу и да не дозволи "копљаницима" да се разиграју. И ако је Ајакс стварао шансе пред голом Новосађана, успели су да одоле у првих 45 минута и да не приме погодак.

Други период утакмице донео је нова узбуђења. Наставили су Холанђани са нападима и преко Јосипа Шутала успели да дођу до предности у 53. минуту. Брза је била реакција изабраника Божидара Бандовића. Већ након шест минута Лазар Николић изједначио резултат и донео нову неизвесност на овом сусрету. Борила се "стара дама" из Новог сада, али је под притиском попустила у 85. минуту када је Хорел Хато донео Ајаксу ново вођство. На крају је концентрација потпуно попустила и Бертранд Траоре је донео 3:1 за Ајакс.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Иако се већи део меча "Воша" добро држала, није успела да направи подвиг и даље такмичење ће наставити у квалификацијама за Лигу конференције, пошто је у претходном мечу поражена од Ајакса 1:0.

БОНУС ВИДЕО: ТАНДЕМ СНОВА: Шериф поново погодио на асистенцију Илића

ГОРЕ НИЈЕ МОГЛО: После катастрофалног пораза од Аустралије, Србији следи дуел са актуелним прваком Европе!

НАКОН изузетно разочаравајућег пораза од Аустралије, ватерполисти Србије нису могли да играју са тежим ривалом, јер ће данас од 12.05 укрстити копља са актуелним европским шампионом, репрезентацијом Шпаније.

01. 08. 2024. у 07:45

СРБИЈА ОВО НЕ ПАМТИ! Новак Ђоковић не планира да послуша лекара?!

Новак Ђоковић и Стефанос Циципас састали су се у четвртфиналу олимпијског тениског турнира, а после истинске драме, због нове повреде колена, Ноле је изговорио нешто што се не памти у нашем спорту.

01. 08. 2024. у 22:54