НАПАДАЧ НАПУШТА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД: Расмус Хојлунд се враћа у Италију?
НАКОН доласка Бењамина Шешка у Манчестер јунајтед све извеснији је одлазак Расмуса Хојлунда.
ФОТО: Танјуг/АП
Данац није добио ни минут у пријатељској утакмици против Фиорентине, што је јасна порука да има дозволу да напусти клуб.
Како преноси Фабрицио Романо, "црвени ђаволи" су спремни да га пусте на позајмицу за 6.000.000 евра са покривеном платом и клаузулом о откупу.
Милан је спреман да прихвати све што тражи Јунајтед, тако да би Хојлунд ускоро могао да се пресели на "Сан Сиро".
Овај 22-годишњак би се тако вратио у Италију и Серију А, пошто је у сезони 2022/23 носио дрес Аталанте. У каријери је још наступао за Копенхаген и Штурм.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ТУГА! Преминуо фудбалер из Лајковца ког је ударио гром! Драгишино срце није издржало
09. 08. 2025. у 11:30
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)