"НЕ СМЕМО УПАСТИ У КЛОПКУ": Тренер Желеничара овако најавио дуел против Напретка (ВИДЕО)
Тренер Железничара Радомир Коковић изнео је очекивања пред утакмицу 18. кола Супер лиге Србије, коју његов тим игра против Напретка у Крушевцу у недељу од 13 сати.
ФОТО: ФК Железничар Панчево
Озбиљност у приступу мора да буде на максималном нивоу, додаје Коковић.
– Морамо да схватимо да је ово борба за голи живот – буквално, и за њих и за нас. У том духу припремамо утакмицу и само људи који су спремни да прихвате одговорност и разумеју важност ове утакмице биће у конкуренцији за састав у Крушевцу. Још једном понављам: табела нас не сме заварати. Не смемо упасти у ту клопку и морамо приступити мечу на најозбиљнији могући начин.
Ситуација са здравственим билтеном није најсјајнија.
– Имамо пар играча који вуку неке повреде од раније. Њих менаџујемо тако што их мало штедимо кроз тренинге. Надам се да ће ти играчи бити у прилици да нам помогну у недељу. Имамо и пар играча који су под вирозом. Да ли ће бити у стању да сутра крену на пут у Крушевац, још увек не знам. Надам се да хоће.
Железничар дочекује меч после пораза у Купу од Трајала, али Коковић поручује да нема осврта на тај дуел.
– Не бих ту утакмицу узимао у контексту ове следеће, из простог разлога што смо остали с играчем мање у петом минуту. Када се игра скоро сто минута с играчем мање, јако је тешко направити нешто против екипе која хоће да игра. Заиста немам шта да замерим мојим играчима – дали су колико су могли. Оно што је битно јесте да у првенству имамо серију добрих игара и добрих резултата. У налету смо и, ако желимо да останемо у том добром моментуму, морамо да схватимо ову утакмицу на најозбиљнији могући начин – закључио је Коковић.
Уочи гостовања у Крушевцу, Железничар заузима четврто место на табели.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)